Є запитання? Телефонуйте!
+38 (067) 671-22-99
+38 (067) 676-51-18
Години роботи
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Обід з 13:00 до 14:00

Чому обирають нас?

Більшість споживачів цікавить одне питання: "А чому саме Ви? Які відмінності між Вами та іншими компаніями?"

Компанія «Новий Львів» з гордістю стверджує, що нам довірились уже понад 1077 споживачів.

Ця цифра не була б такою великою (і не продовжувала б рости), якби не місія та цінності, котрі ми сповідуємо та гарантуємо.

Ми надаємо 5-річну гарантію на вироби; наше керівництво та їх родичі проживають у збудованих нами багатоквартирних будинках.

Погодьтесь, це - найкращий показник якості.

Будинок - це Ваш капітал!

14 лютого 2013

Сучасні тенденції ринку нерухомості диктують свої умови. Постійне зростання цін на землю і будівництво передбачає по-іншому подивитися на придбання власного будинку чи квартири. А саме не тільки з боку одержання комфортного, упорядкованого житла, але і капіталізації та інвестуванні своїх матеріальних засобів.

Вигідніше, ніж банківський вклад

Скільки сьогодні пропонують банки на умовах грошового вкладу, без можливості знімати відсотки протягом кількох років? Максимум 10-11%. І це за умови, що сума вкладу буде досить значна і не враховуючи як інфляцію гривні чи іншої валюти.

      Починаючи будівництво котеджу чи багатоквартирного будинку, також необхідно вкласти початковий матеріальний капітал. Але вже до закінчення терміну зведення будинку його вартість буде вище початкової ринкової ціни. Тобто інвестування в нерухомість через кілька місяців здатне приносити прибуток. А якщо пройде рік, два, десять? Щорічне подорожчання нерухомості дає можливість отримувати від 10-30% доходу навіть не дивлячись на економічну кризу у світі та нашій країні – вклад у нерухомість залишається самим найменш ризикованим.


Купувати готовий будинок чи квартиру  або будуватися самому(чи прийняти участь у будівництві багатоквартирного будинку)?

      Це питання часто виникає у людей, хто вирішив обзавестися власним володінням. Безперечно, що в будь-якому випадку власний будинок - правильне рішення, що дозволяє не тільки отримувати прибуток з вкладених грошей, але й проживати в сучасному затишному котеджі або квартирі.

      Якщо вибирати між придбанням готового будинку і веденням будівництва «з нуля», то перевага віддається другому варіанту, який має незаперечні переваги.

  • Можливість самостійно вибирати і складати проект.
  • Контроль над проведенням всіх етапів робіт, що відповідно гарантує якість їх виконання.
  •  Вибір будівельних, оздоблювальних матеріалів і архітектурного стилю.
  • Істотна економія. Як правило, купуючи готовий будинок чи квартиру, покупець переплачує до 30-40%, у ​​порівнянні  з будівництвом аналогічного котеджу.

Вибір будівельної компанії

Сьогодні в Інтернеті і пресі можна зустріти величезну кількість рекламних пропозицій від компаній забудовників, які обіцяють звести будинок в короткі терміни за мінімальними цінами. Однак не слід спокушатися низькою вартістю, зазвичай компанії не включають в неї безліч додаткових послуг. Краще довіритися професіоналам, він пропонує повний пакет - від початкового проектування до здачі об'єкта під ключ, за реальними цінами. Наша компанія «Новий Львів» реалізує проекти з будівництва будинків, із зазначенням повної вартості замовнику з моменту його звернення до нас. Наші фахівці зроблять розрахунки, які будуть незмінними до закінчення терміну дії договору. Таким чином, замовник може розраховувати свій бюджет, не турбуючись про раптові додаткових витратах.


Теми:  будівництво, будівельна компанія, новий львів, будинок

« Повернутись до списку

Фотогалерея об’єктів

Нам довіряють

Чи знаєте Ви...

Якою має бути хороша металочерепиця? Металочерепиця повинна мати...