Є запитання? Телефонуйте!
+38 (067) 671-22-99
+38 (067) 676-51-18
Години роботи
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Обід з 13:00 до 14:00

Чому обирають нас?

Більшість споживачів цікавить одне питання: "А чому саме Ви? Які відмінності між Вами та іншими компаніями?"

Компанія «Новий Львів» з гордістю стверджує, що нам довірились уже понад 1077 споживачів.

Ця цифра не була б такою великою (і не продовжувала б рости), якби не місія та цінності, котрі ми сповідуємо та гарантуємо.

Ми надаємо 5-річну гарантію на вироби; наше керівництво та їх родичі проживають у збудованих нами багатоквартирних будинках.

Погодьтесь, це - найкращий показник якості.

Заміський будинок як спосіб життя

17 лютого 2013

У даний час все більше людей віддають перевагу заміським будинкам, ніж міським квартирам у багатоповерхівках. У чому полягають переваги власного будинку?

  • Житлова площа. Як правило, будинок має площу істотно більшу, ніж квартира, що складається з аналогічної кількості кімнат. Більш того, на етапі проектування можна вибрати будь-яку внутрішню планування, зовнішній дизайн і архітектурний стиль.
  • Можливість використання землі. Будь заміський будинок припускає різні за своїми розмірами, земельні ділянки. На них можна зводити додаткові споруди: лазня, сарай, басейн і т.д. - Або використовувати для садово-городніх потреб.
  • Екологія. Будинки зводяться в екологічно чистих районах. У будь-якому випадку рівень забруднення набагато менше, ніж у місті, де жваве транспортний рух, наявність промислових підприємств.

Економічна вигода

       Сьогодні побудувати власний будинок дешевше, ніж придбати квартиру. Для порівняння, котедж площею 200 м2 обійдеться близько 400000 грн. За цю ціну можна підібрати тільки 1 - кімнатну квартиру, і то не найкращої стану. Однак не варто забувати, що така квартира буде не більше 40-45 м2, а будинок дозволить комфортне проживання для сім'ї не менше 4-х чоловік. Причому кожному члену сім'ї буде надана окрема кімната.
     Також варто відзначити, що постійно зростаючі ціни на квартплату можуть досягати 1000 грн., а враховуючи щомісячні платежі, сума за річне обслуговування - значна. Інша справа, свій будинок з незалежним джерелом водопостачання, каналізації і т.п.

       Інфраструктура

     Стримуючим фактором, що впливає на індивідуальне будівництво, до недавнього часу була нерозвинена інфраструктура. Відсутність шкіл, лікарень, магазинів, аптек і т.п. змушувало людей залишатися в містах. Однак сьогодні заміські селища включають в себе розвинену внутрішню інфраструктуру, до якої входять не тільки першочергові, за значимістю, об'єкти, але також розважальні, спортивні комплекси, дитячі майданчики, ресторани, кафе. У деяких випадках таким селищам може позаздрити будь-який з районів міста.


Теми:  будинок, заміський будинок, будівництво

« Повернутись до списку

Фотогалерея об’єктів

Нам довіряють

Чи знаєте Ви...

Якою має бути хороша металочерепиця? Металочерепиця повинна мати...