Є запитання? Телефонуйте!
+38 (067) 671-22-99
+38 (067) 676-51-18
Години роботи
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Обід з 13:00 до 14:00

Чому обирають нас?

Більшість споживачів цікавить одне питання: "А чому саме Ви? Які відмінності між Вами та іншими компаніями?"

Компанія «Новий Львів» з гордістю стверджує, що нам довірились уже понад 1077 споживачів.

Ця цифра не була б такою великою (і не продовжувала б рости), якби не місія та цінності, котрі ми сповідуємо та гарантуємо.

Ми надаємо 5-річну гарантію на вироби; наше керівництво та їх родичі проживають у збудованих нами багатоквартирних будинках.

Погодьтесь, це - найкращий показник якості.

Покрівельні сендвіч-панелі

19 лютого 2013

Покрівельні сендвіч-панелі - багатошарові суміщені вентильовані покриття. Застосовуються для облаштування дахів будівель і споруд. Трапецієподібні гофри на зовнішній обкладці, заповнені утеплювачем, надають додаткову жорсткість панелям і забезпечують герметизацію стиків.

Сендвіч-панелі є універсальним продуктом, незамінним для сучасного будівництва. Вони відрізняються унікальними властивостями і характеристиками: міцністю, низькою масою і високою несучою здатністю, швидкістю і зручністю монтажу, чудовою тепло- і звукоізоляцією, високою вологостійкістю і вогнестійкістю, надійною антикорозійною обшивкою і покриттям.

Сендвіч-панелі використовуються для будівництва торгових об'єктів і офісних будівель, сільськогосподарських і складських приміщень, виробничих комплексів та ін. Широкий вибір кольорів і типів профілювання обшивки дозволяє здійснювати оригінальні архітектурні та будівельні проекти. Крім цього, сендвіч-панелі застосовуються для реконструкції фасадів і для утеплення будівель.

Сендвіч-панелі - багатошарова складна система. Виготовляються з ізоляційно-конструкційного наповнювача і двох сталевих облицювальних профільних обшивок, виконаних з гарячеоцинкованої з обох сторін листової сталі із захисним полімерним покриттям. Наповнювач забезпечує тепло-і шумоізоляцію і може бути виконаний з різних матеріалів: поліуретан, поліізоціанурат, жорстка мінеральна вата і пінополістирол. Полімерне покриття забезпечує захист сталевих листів від шкідливих зовнішніх впливів. Крім того, таке покриття зносостійке, стійке до шкідливих зовнішніх впливів, корозії і ультрафіолетового випромінювання. За бажанням замовника можуть застосовуватися:

  • покриття поліестер (PE);
  • пластизоль (PVС);
  • полівінілденфторід (PVDF).

З внутрішньої сторони листи обшивки також покриваються захисним шаром, що підвищує адгезію обшивки і наповнювача.


Теми:  покрівля, сендвіч-панелі, будинок, будівництво

« Повернутись до списку

Фотогалерея об’єктів

Нам довіряють

Чи знаєте Ви...

Якою має бути хороша металочерепиця? Металочерепиця повинна мати...