Є запитання? Телефонуйте!
+38 (067) 671-22-99
+38 (067) 676-51-18
Години роботи
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Обід з 13:00 до 14:00

Чому обирають нас?

Більшість споживачів цікавить одне питання: "А чому саме Ви? Які відмінності між Вами та іншими компаніями?"

Компанія «Новий Львів» з гордістю стверджує, що нам довірились уже понад 1077 споживачів.

Ця цифра не була б такою великою (і не продовжувала б рости), якби не місія та цінності, котрі ми сповідуємо та гарантуємо.

Ми надаємо 5-річну гарантію на вироби; наше керівництво та їх родичі проживають у збудованих нами багатоквартирних будинках.

Погодьтесь, це - найкращий показник якості.

Особливості вибору металочерепиці

19 лютого 2013

Якою має бути хороша металочерепиця?
Металочерепиця повинна мати товщину не менше 0.45 мм, шар цинкового покриття не менше 200 г/м2 і товщину полімерного покриття c лицьового боку не менше 25 мікрон.
Вона повинна бути пофарбована на меткомбінаті із суворим дотриманням технології та відпрофільована з використанням якісного обладнання. На неї повинна надаватися гарантія, підтверджена постачальником металу.

Чому товщина повинна бути не менше 0.45 мм?
Черепиця з тонкого металу в місцях штампування зтоншується ще більше, може мати відхилення по геометрії, і, найімовірніше, деформується при транспортуванні, розвантаженні, монтажі і експлуатації. Металочерепиця повинна витримувати вітрові,
снігові навантаження, град і вагу людини.

Чому шар цинку повинен бути не менше 200 г/м2?
Цинк захищає сталь від корозії в місцях пошкоджень – на кромках зрізів, отворів від самонарізів, подряпин. Цинк «затягує» пошкодження і з часом зношується. Чим менше
шар цинку, тим швидше почне іржавіти сталева основа.

Як перевірити якість металу?
Поцікавтеся у продавця походженням металу, з якого вироблена черепиця. Кожен рулон пофарбованої сталі має заводський номер та супроводжується сертифікатом виробника.
У ньому вказані його технічні характеристики.

Як дізнатися, чи реальна гарантія на металочерепицю?
На металочерепицю надається гарантія від наскрізної корозії не менше 30 років і від вицвітання не менше 10 років. Така гарантія реальна, тільки якщо вона підтверджена виробником металу. Для цього метал повинен відповідати параметрам якості по товщині і шару цинку, і закуповуватися безпосередньо на меткомбінатах. Це роблять тільки великі компанії. Попросіть у продавця гарантійний бланк і ознайомтеся з його
умовами. Наведіть довідки про досвід і надійності компанії.

Що ще важливо врахувати при купівлі металочерепиці?
Процес виробництва і якість металочерепиці підлягають обов'язковій сертифікації. Якщо сертифікація не проводиться, то обладнання може бути зношене і якість стиків на даху
буде погане. Вимагайте сертифікати у продавця.
Вироблений замовлення для доставки на об'єкт повинен бути добре упакований, щоб уникнути пошкоджень і подряпин. Уточніть, як буде упакований, і як буде доставлятися Ваше замовлення.

Чому важливий грамотний монтаж?
Так як черепиця виготовляється за індивідуальними розмірами, то послуги монтажника Вам знадобляться вже для замірів даху. Якщо Ви вибрали металочерепицю і ще не знаєте, хто її буде встановлювати, спитайте рекомендації у продавця. Для тривалої служби покрівлі необхідно дотримати технологію монтажу всіх покрівельних матеріалів. Покрівельні роботи можна довіряти тільки професіоналам, так як навіть якісну продукцію може зіпсувати неграмотний монтаж.


Теми:  металочерепиця, монтаж, метал

« Повернутись до списку

Фотогалерея об’єктів

Нам довіряють

Чи знаєте Ви...

Якою має бути хороша металочерепиця? Металочерепиця повинна мати...